Ashley and Vanessa fans Macedonia


 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Слики од членовите

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 275
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 1:38 am

Овде поставувајте слики од вас.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tvforum-sr.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 10:18 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 275
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 12:41 pm

Мноооогу си слатка Ангела

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tvforum-sr.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 12:46 pm

фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
natence
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 23
Location : So ashley vo shoping

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 12:55 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 275
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 1:02 pm

И двете сте мноогу убави......еве ме мене..

http://i29.tinypic.com/29fa2z4.jpg

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tvforum-sr.forumakers.com
ninny
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 266
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 1:55 pm

Трите сте преееееслатки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 140
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Некаде далеку....

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 3:45 pm

Дап,се согласувам со нин4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninny
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 266
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 3:54 pm

Еве слика од мене...иако мислам дека сите ме знаат

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs156.snc1/5813_1172429681352_1546347868_30420892_974167_n.jpg

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 275
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 3:55 pm

Прееслатка си

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tvforum-sr.forumakers.com
Elen4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 140
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Некаде далеку....

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 3:55 pm

Dijan4e напиша:
Прееслатка си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninny
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 266
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Вто Aвг 25, 2009 3:57 pm

Фаалаааа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 23
Join date : 2009-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 11:36 am

Супер сте сите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
natence
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 23
Location : So ashley vo shoping

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 12:28 pm

falaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 12:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninny
Администратор
Администратор
avatar

Posts : 266
Join date : 2009-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 2:50 pm

Супееер си

малце е замачкана вторава ама нмв.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 23
Join date : 2009-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 5:53 pm

Супер си.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Сре Aвг 26, 2009 11:07 pm

фала
и да замачкана али што да правам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Miss.Rochi*
Модератор
Модератор
avatar

Posts : 186
Join date : 2009-08-24

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Чет Aвг 27, 2009 5:44 pm

Нина бее!Си требала да ја стаиш онаа сликата шо ти е на ФБЛ,да те видат сите колку си слаткаа
Инаку,другарка ми на сликата ти е во позадина!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Чет Aвг 27, 2009 6:17 pm

стварно??
каде е ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 10
Join date : 2009-09-07
Age : 23
Location : Vo Disney so Ashley i Vanessa

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Пон Сеп 07, 2009 9:36 am

супер сте сите
преслатки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Нов Член
Нов Член
avatar

Posts : 10
Join date : 2009-09-07
Age : 23
Location : Vo Disney so Ashley i Vanessa

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Пон Сеп 07, 2009 9:37 am

еве и несто од мене
http://yfrog.com/12dsc00011tnj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Posts : 219
Join date : 2009-08-24
Age : 22
Location : Во шопинг со Ешли и Ванеса!:)

ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   Пон Сеп 07, 2009 10:02 am

Ан4и супер си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Слики од членовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Слики од членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Стари слики - Македонија во 1920- 1930

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Ashley and Vanessa fans Macedonia :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: